Firma Impol

Kraków to miasto wielkich przedsięwzięć i inwestycji. Firma IMPOL chcąc odpowiedzieć na potrzeby przedsiębiorców, koncentruje swoje inwestycje w branży nieruchomości, stwarzając tym samym przestrzeń ich różnorodnych działań.


W Krakowie IMPOL jest właścicielem i administratorem kilku budynków. Pierwszy z nich, który jest jednocześnie siedzibą firmy, znajduje się przy ulicy Conrada, a kolejne przy ulicy Fischera oraz ulicy Radzikowskiego. Wszystkie obiekty przeznaczone są pod wynajem powierzchni biurowych, handlowych i usługowych dla firm.


Wyróżniają się one bardzo dobrą lokalizacją przy Rondzie Ofiar Katynia, która stanowi strategiczny węzeł komunikacyjny Krakowa, z trasami wylotowymi na obwodnicę do południowej części miasta, Zakopanego, na autostradę do Katowic, Wrocławia i Warszawy oraz do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach.

 
 

 

Zakopane, południowa stolica wypoczynku i rekreacji, to kolejny obszar, który skupił na sobie uwagę firmy IMPOL.


W Zakopanem firma dysponuje atrakcyjnymi obiektami turystycznymi, które cieszą się zainteresowaniem i uznaniem Gości. Do wyboru pozostaje klimatyczna i oryginalna Willa Olga, stylowa i komfortowa Rezydencja Sienkiewiczówka oraz łącząca góralski styl z nowoczesnością Willa Art. Obiekty są w pełni wyposażone i gwarantują prawdziwy wypoczynek w malowniczej i wyjątkowej miejscowości, jaką jest Zakopane.


Spółka IMPOL działając w dwóch obszarach: biurowo-usługowo-handlowym oraz turystycznym, cieszy się uznaniem i zadowoleniem swoich klientów zarówno w jednym, jak i drugim sektorze. To właśnie staje się wyznacznikiem kierunku jej rozwoju, otwartości na zmiany i nieustannego podnoszenia poziomu oferowanych usług.

 

 

HISTORIA


Historia Spółki IMPOL zaczyna się w roku 1990. Pierwsze działania firmy związane były z niszową wówczas branżą teleinformatyczną. W obszarze tym zanotowała ona dynamiczny rozwój, a tym samym ekspansję na rynek regionalny i ogólnopolski. Firma zainicjowała własny import sprzętu telekomunikacyjnego z Hongkongu, Singapuru i USA.


Konkretne działania i elastyczna polityka w zakresie diagnozowania i dostosowania do potrzeb rynku umożliwiły firmie zdobycie znacznej przewagi nad konkurencją. Dowodem tego były nagrody przyznawane przez międzynarodowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego, jak chociażby: I Nagroda dla Dystrybutora Firmy Panasonic w Polsce w 1995 roku.


W połowie lat 90. działalność firmy IMPOL koncentrowała się w trzech obszarach: dystrybucji sprzętu telekomunikacyjnego renomowanych producentów światowych (m.in. Panasonic, Samsung, Siemens), kompleksowej obsłudze firm w zakresie projektowania i instalacji systemów teleinformatycznych oraz telefonii komórkowej, stając się czołowym dystrybutorem oferty telefonii Plus GSM.


Po podjęciu decyzji o dywersyfikacji działalności, obecnie firma IMPOL koncentruje się na działaniach inwestycyjnych w branżę nieruchomości.

 

 


NASZE OBIEKTY